Wielorodzinny budynek mieszkalny

Ilość lokali: 33 mieszkania i 1 lokal użytkowy
Powierzchnia użytkowa lokali: 3191m2
Ilość kondygnacji nadziemnych: 5
Powierzchnia działki: 1948m2
Rozpoczęcie realizacji: lipiec 2008r
Zakończenie realizacji: grudzień 2009r

Kolejną, już czternastą inwestycję Hetmana tradycyjnie położoną na terenie Grochowa, tym razem zlokalizowaliśmy przy ul. Białowieskiej 7/9. Tą inwestycję przygotowujemy już od kilku lat, niestety przewlekłe procedury administracyjne związane z pozyskaniem dla jej potrzeb przyległego pasa nieruchomości pozwoliły  nam na rozpoczęcie inwestycji dopiero w lipcu 2008r. Ulica Białowieska przy której  znajduje się budynek jest bardzo szerokim pasem terenu w większości zagospodarowanym zielenią z dwukierunkowym pasem jezdni o znaczeniu lokalnym i niewielkim natężeniu ruchu. Niewielki ruch, szeroki pas zieleni oddzielający inwestycję od jezdni, uporządkowana okoliczna zabudowa powodują, że mieszkanie przy ul. Białowieskiej zyskuje na atrakcyjności. Dodatkowym atutem jest stosunkowo niewielka, kilkusetmetrowa odległość, od jednego z głównych ciągów komunikacyjnych Warszawy jakim jest Trasa Łazienkowska i ul. Ostrobramska z wieloma liniami autobusowymi. W okolicy znajdują się także ośrodki handlu i rekreacji, takie jak Real, Promenada, Media Markt, Cinema City.

Nasza inwestycja to kameralny budynek o podwyższonym standardzie z zaledwie 33 mieszkaniami i jednym lokalem użytkowym zlokalizowanymi na 5 kondygnacjach.  W budynku znajdzie się  7 mieszkań dwupokojowych o powierzchniach od 57,92m2 do 59,29m213 mieszkań trzypokojowych o powierzchniach od 77,10m2 do 84,30m210 mieszkań czteropokojowych o powierzchniach od 84,23m2 do 107,85m2, oraz 3 mieszkania pięciopokojowe o powierzchniach 113,06m2 każde, a także jeden lokal użytkowy na parterze.  Mieszkania posiadają obszerne balkony lub tarasy o powierzchniach od kilku do nawet ponad 100m2, a lokale na parterze także niewielkie ogródki.  Wszystkie kondygnacje łącznie z podziemną na której znajduje się aż 50 stanowisk parkingowych i komórki lokatorskie po jednej dla każdego lokalu, są dostępne z dwóch klatek schodowych wyposażonych w windy. Teren nieruchomości jest ogrodzony w granicach własności, oraz posiada pomieszczenie portierni dla potrzeb ewentualnej ochrony obiektu.  Pomiędzy skrzydłami budynku znajdzie się miejsce na wspólny taras (patio) z niewielkim ogródkiem rekreacyjnym. Wokól budynku przewidziana jest zieleń, częściowo w ramach części wspólnych dostępnych dla wszystkich mieszkańców, a częściowo w ogródkach przydzielonych do mieszkań na parterze.

Komfortowi mieszkańców służyć ma także bogate i nowoczesne wyposażenie budynku. Wszystkie mieszkania obsługiwane są przez cichobieżną windę bez zewnętrznej maszynowni, posiadają widne kuchnie lub aneksy kuchenne i w pełni wykończone tarasy lub balkony. Mieszkania na parterze posiadają także w pełni wykończone tarasy i wydzielone niewielkie ogródki w ramach inwestycji obsiane trawą. Wszystkie mieszkania mają zapewnioną wentylację mechaniczną realizowaną niemal bezgłośnie pracującymi wentylatorami odśrodkowymi, oraz dodatkową wentylację w kuchniach z możliwością podłączenia okapów kuchennych. Wszystkie mieszkania mają instalację przygotowaną do podłączenia do sieci operatora telekomunikacyjnego, instalację telewizyjną przygotowaną do podłaczenia zbiorczej anteny satelitarnej lub telewizji kablowej, oraz okablowanie umożliwiające przyłączenie do operatora usług internetowych. Na podkreślenie zasługuje także wysoki standard wykończenia przestrzeni wspólnych w budynku i na wspólnym terenie wewnętrznym, wzorem dotychczasowych naszych realizacji. Na pewno nie zabraknie w tej lokalizacji także naturalnej zieleni zagospodarowanej w ramach inwestycji.

Wygodzie naszych klientów służyć ma także rozbudowana oferta obsługi sprzedaży mieszkań. Poza dogodnym systemem spłat oraz współpracy kredytowej z bankami, inwestor gwarantował możliwość wykonania bezpłatnie indywidualnego projektu aranżacji mieszkania. Oferta dodatkowa obejmowała także możliwość rozszerzenia standardu umownego. Podkreślić także należy, że ustalona, przy określonym standardzie wykończenia cena lokalu nie podlegała waloryzacji.

Inwestycja została zakończona w grudniu 2009 roku.