Zrealizowane i zarządzane przez G.I. Hetman
Zrealizowane, ale nie zarządzanie przez G.I. Hetman
Zarządzane, ale nie zrealizowane przez G.I. Hetman
W realizacji
W przygotowaniu
 
W swojej 25 letniej historii spółka Hetman zrealizowała łacznie 21 inwestycji mieszkaniowych (w tym 20 własnych projektów). Poczynając od dwunasto lokalowego (9 mieszkań i 3 lokale użytkowe) budynku wielorodzinnego przy ul Hetmańskiej 22, większoć zrealizowanych inwestycji zlokalizowana jest na warszawskiej Pradze Południe. Od tego pierwszego budynku, a raczej od nazwy ulicy przy której stanął, wywodzi się również nazwa firmy HETMAN.
Potem przyszła kolej na następne inwestycje na ul Zgierskiej 6/8, Kawczej 58A, Zgierskiej 12, znowu Kawczej 58 i w kolejnych praskich lokalizacjach.
W 2005 i 2006 roku zrealizowaliśmy największą naszą inwestycję z 90 lokalami mieszkalnymi i jednym lokalem użytkowym w którym do dnia dzisiejszego znajduje się także biuro Zarządu spółki Hetman.
Następne inwestycje lokalizowaliśmy już nie tylko na Pradze Południe. Poza praskimi adresami jak np. Białowieska, Styrska, Szaserów budynki powstały także w Wilanowie przy Kosiarzy 7, na Żoliborzu, czy na Pradze Północ przy Środkowej 20, a najnowszą inwestycję rozpoczynamy w dzielnicy Wawer (Miedzeszyn) przy ul. Agrestowej 4.
 
ZREALIZOWANE INWESTYCJE:

INWESTYCJE W PRZYGOTOWANIU I W REALIZACJI:

  • OSADA WYGODA (W-wa, ul. Agrestowa 4, W-wa Miedzeszyn) - w przygotowaniu