Zrealizowane i zarządzane przez G.I. Hetman
Zrealizowane, ale nie zarządzanie przez G.I. Hetman
Zarządzane, ale nie zrealizowane przez G.I. Hetman
W realizacji
W przygotowaniu
 
W swojej 23 letniej historii spółka Hetman zrealizowała łacznie 20 inwestycji mieszkaniowych (w tym 19 własnych projektów). Poczynając od dwunasto lokalowego (9 mieszkań i 3 lokale użytkowe) budynku wielorodzinnego przy ul Hetmańskiej 22, większoć zrealizowanych inwestycji zlokalizowana jest na warszawskiej Pradze Południe. Od tego pierwszego budynku, a raczej od nazwy ulicy przy której stanął, wywodzi się również nazwa firmy HETMAN.
Potem przyszła kolej na następne inwestycje na ul Zgierskiej 6/8, Kawczej 58A, Zgierskiej 12, znowu Kawczej 58 i w kolejnych praskich lokalizacjach.
W 2005 i 2006 roku zrealizowaliśmy największą naszą inwestycję z 90 lokalami mieszkalnymi i jednym lokalem użytkowym w którym do dnia dzisiejszego znajduje się także biuro Zarządu spółki Hetman.
Następne inwestycje lokalizowaliśmy już nie tylko na Pradze Południe. Poza praskimi adresami jak np. Białowieska, Styrska, Szaserów powstały budynki także w Wilanowie przy Kosiarzy 7, czy na Żoliborzu, a najnowszą inwestycję rozpoczęliśmy na Pradze Północ przy ul. Środkowej 20.
 
ZREALIZOWANE INWESTYCJE:

INWESTYCJE W PRZYGOTOWANIU I W REALIZACJI:

  • ŚRODKOWA 20 (W-wa, ul. Środkowa 20, Praga Płn.) - w realizacji od maja 2018r