Trzyrodzinny budynek mieszkalny

Ilość lokali: 3 apartamenty
Powierzchnia użytkowa lokali: 625m2
Ilość kondygnacji nadziemnych: 3
Powierzchnia działki: 613m2
Powierzchnia zabudowy: 252m2
Powierzchnia całkowita budynku: 695m2
Rozpoczęcie realizacji: październik 2007r
Zakończenie realizacji: październik 2010r

Kolejną inwestycję Hetmana, tym razem zlokalizowaliśmy nie na Grochowie lecz w willowej części starego Wilanowa, przy ul. Kosiarzy 7. Cała okoliczna zabudowa to domy jednorodzinne lub małe najwyżej trzykondygnacyjne domy wielorodzinne położone na działkach z dużą ilością zieleni. Nasza inwetycja doskonale wpisze się w kameralną okolicę jako mały jedynie trzyrodzinny dom oddalony od Parku Wilanowskiego o niespełna 500m. Kameralność lokalizacji jest zapewniona także dzięki mało intensywnej okolicznej zabudowie i znikomemu, lokalnemu obciążeniu ruchem samochodowym. Jednocześnie z zachowaniem ciszy i spokoju, pozostajemy w pobliżu dużego ciągu komunikacyjnego ulicy Wiertniczej (kilkaset metrów).

"WILLA HETMAN" to jak dotąd najmniejsza inwestycja Hetmana, ale jednocześnie najbardziej komfortowa. Na działce o powierzchni 613,00 m2 powstanie niewielki dom (powierzchnia zabudowy jedynie 252,00 m2) z trzema apartamentami, po jednym na każdej kondygnacji. Na parterze powstanie mieszkanie o pow. 146,25 m2 z dużym (38,98 m2)  tarasem przy głównej sypialni, oraz przyległym ogródkiem dostępnym z salonu poprzez drugi mniejszy (8,48 m2) taras. Na I i II piętrze znajdą się mieszkania o powierzchniach 150,07 m2 każde, z przyległymi do nich tarasami o powierzchni 26,60 m2 dostępnymi z salonów.  Wszystkie mieszkania będą posiadały czytelny podział na strefę "nocną" (z możliwością zamknięcia), oraz strefę "dzienną". Główny hall z wejściem do mieszkania zlokalizowany jest w centralnym punkcji pomiędzy obiema strefami. W każdym mieszkaniu w strefie "dziennej" znajduje się główna sypialnia gospodarzy z prywatną łazienką i prywatną garderobą oraz jedna sypialnia dodatkowa w mieszkaniu na parterze lub dwie sypialnie w mieszkaniach na I i II piętrze, a także dodatkowa łazienka, pralnia i wc. W dostępnej z hallu głównego części "dziennej" znajduje się pokój dzienny o powierzchni ok. 29,00 m2, jadalnia, oraz obszerna, widna kuchnia.

Dla zapewnienia odpowiedniej ilości miejsc parkingowych pod budynkiem zaprojektowano dwa garaże podziemne. Jeden czterostanowiskowy z przyległymi dużymi (9,14 i 8,99 m2) komórkami lokatorskimi wspólny dla właścicieli dwóch mieszkań oraz drugi dwustanowiskowy z obszerną przestrzenią na regały dla właściciela trzeciego mieszkania.

Na teren nieruchomości prowadzi jedno wspólne wejście do klatki schodowej, oraz dwa niezależne wjazdy do garaży usytuowane od strony ul Kosiarzy. Cała nieruchomość będzie ogrodzona w granicach własności. Teren wewnętrzny zlokalizowany od strony ul. Kosiarzy zagospodarowany zielenią będzie dostępny dla wszystkich mieszkańców.

Komfortowi mieszkańców służyć ma także bogate i nowoczesne wyposażenie budynku. Mieszkania obsługiwane będą przez cichobieżną windę bez zewnętrznej maszynowni zjeżdżającą także do poziomu garaży podziemnych. Będą miały zapewnioną wentylację mechaniczną realizowaną niemal bezgłośnie pracującymi wentylatorami odśrodkowymi. Wszystkie mieszkania będą miały instalację przygotowaną do podłączenia do sieci operatora telekomunikacyjnego, instalację telewizyjną przygotowaną do podłaczenia zbiorczej anteny satelitarnej lub telewizji kablowej, oraz okablowanie umożliwiające przyłączenie do operatora usług internetowych. W salonach pzrewidziane zostały także piony kominów spalinowych i wentylacyjnych umożliwiających montaż kominków z zamkniętym paleniskiem. Mieszkania będą zasilane w ciepło i ciepłą wodę z własnej centralnej kotłowni gazowej znajdującej się w podziemiu budynku, dzięki czemu w mieszkaniach nie będzie szpecących instalacji i piecyków gazowych. Na podkreślenie zasługuje także wysoki standard wykończenia przestrzeni wspólnych w budynku i na wspólnym terenie wewnętrznym, wzorem dotychczasowych naszych realizacji. Na pewno nie zabraknie w tej lokalizacji także naturalnej zieleni zagospodarowanej w ramach inwestycji.