OSADA WYGODA - rusza nowa inwestycja

(29.12.2020r) Rusza kolejna inwestycja. Tym razem nowy kameralny budynek z 38 mieszkaniami powstanie w warszawskiej dzielnicy Wawer-Miedzeszyn. zostały już rozpoczęte prace przygotowawcze na placu budowy, a realizacja rozpocznie sie w pierwszych dniach stycznie 2021 z planowanym zakończeniem w październiku 2022r.

Budynek powstanie przy ulicy Agrestowej 4 w dzielnicy Wawer, w niewielkiej odległości od stacji kolejowej Warszawa Miedzeszyn. Niedaleko powstaje Most Południowy i trasa S2 co już niedługo zagwarantuje szybkie połączenie z zachodnią częścią Warszawy a także idealny wyjazd z miasta. Niewątpliwym atutem jest bliskość terenów zielonych. Miedzeszyn to część Wawra położona wśród lasów z bogactwem wielu gatunków drzew i roślin. Pełno tutaj ścieżek rowerowych i pieszych. To idealne miejsce na odpoczynek po pracy.

Rezerwacje i sprzedaż mieszkań już ruszyły. Z pełną ofertą dostępnych lokali można się zapoznać na stronie inwestycji http://osdawygoda.pl; w biurze sprzedaży (Conse) lub w biurze dewelopera.